CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ
„O CENU SPOLEČNOSTI AKORD KVINT“

pod záštitou Umělecké rady ZUŠ ČR

ústřední kolo: 14. – 16. října 2021, Divadlo Boženy Němcové Františkovy Lázně
 


Soutěž pořádá a organizuje:

Společnost Akord Kvint, spol. s r.o. Luby
www.akordkvint.com



Spoluorganizátor:


Základní umělecká škola Járy Cimrmana Františkovy Lázně
www.zusfrantiskovylazne.cz


Partneři soutěže:

Jarmila Odlasová
ATELIÉR SALDO Luby
www.atelier-saldo.com



www.atelier-saldo.com

 

Internetový obchod

www.enoty.eu

 

Česká spořitelna

www.csas.cz

 

Město Luby

www.mestoluby.cz

 

Město Františkovy Lázně

www.frantiskovy-lazne.cz

 

Mediální partner:

Český rozhlas Karlovy Vary

www.vary.rozhlas.cz

 


Proč soutěž pořádáme?

      Společnost Akord Kvint Luby slaví 30. výročí a ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně 50. výročí od svého vzniku a v rámci dobrých vztahů a oslav se společně tyto instituce rozhodli uspořádat soutěž pro žáky smyčcových nástrojů, a také hlavně proto, že všechny soutěže byly v minulém i současném školním roce zrušeny nebo přesunuty na dobu „pokoronavirovou“. Chtěli jsme také podpořit hráče, kteří se na soutěže poctivě připravovali a corona-virová pandemie jim znemožnila účast na jakékoliv jiné soutěži.

      Hlavní náplní je umožnění veřejného vystoupení žáků v této nelehké době, motivace žáků ke hře na smyčcové nástroje a v neposlední řadě příjemného setkání hráčů, pedagogů a přátel hudby.

      Věříme, že soutěž proběhne prezenční formou (samozřejmě při dodržení všech, v té době platných, hygienických opatření a pravidel). V případě, že prezenční formu nedovolí aktuální situace, proběhnou krajská kola soutěže elektronicky formou videonahrávek, viz přihláška.

Ústřední kolo je plánováno na měsíc říjen 2021 – přepokládáme, že jej bude možné uskutečnit již bez větších omezení.

Veškeré informace a eventuální změny najdete na těchto stránkách, viz níže.


Přejeme Vám pevné zdraví a těšíme se na společné setkání.


Za pořadatele 

Petr Holiš, prokurista společnosti Akord Kvint


Propozice soutěže
 

Přihláška do soutěže
 

Uzávěrka přihlášek

Přihlášky do soutěže zasílejte elektronicky na e-mail: soutezakordkvint@zusfrantiskovylazne.cz
nejpozději do 30. dubna 2021 (včetně).

 


ÚSTŘEDNÍ KOLO

14. – 16. října 2021

Františkovy Lázně

Soutěžní prostor

Divadlo Boženy Němcové Františkovy Lázně
Ruská 102

www.divadlofl.org

Virtuální prohlídka divadla

 

Prezence účastníků soutěže a možnost rozehrávání

ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně
Školní 3
www.zusfrantiskovylazne.cz

 

Předběžný harmonogram soutěže

 Odborná porota


 


KRAJSKÁ KOLA

31. května - 20. června 2021 ve vybraných ZUŠ ve všech krajích ČR
(konkrétní rozpis krajských kol viz níže)


Krajská kola organizujeme v těchto krajích:


Karlovarský kraj

Základní umělecká škola Josefa Labitzkého Bečov nad Teplou
Školní 338
364 64 Bečov nad Teplou

Datum konání soutěže: 31. května 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Mohrmannová Beáta Hra na housle 8 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 4:40
Engelhart Ondřej Hra na housle 9 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 5:00
Postolka Petr
POSTUP
Hra na housle 10 ZUŠ Luby 7:50
Žák Vítek Hra na housle 10 ZUŠ Antonína Dvořáka Karlovy Vary 5:50
Balík Michal
POSTUP
Hra na housle 13 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 9:20
Balíková Viola Hra na housle - mimo s. 16 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 14:00

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Šiška Jan
NÁHRADNÍK
Hra na violoncello 10 ZUŠ Sokolov 6:33
Skalka Jaroslav
POSTUP
Hra na violoncello 11 ZUŠ Fryderika Chopina Mariánské Lázně 8:00
Vydrová Klára Hra na violoncello 11 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 6:40
Dvorská Kristýna Hra na violoncello 12 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 10:00
Krieger Matěj Hra na violoncello 12 ZUŠ Sokolov 4:39
Marková Terezie Hra na violoncello 13 ZUŠ Sokolov 5:07
Branžovská Magdaléna Hra na violoncello 14 ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně 8:00
Čamková Alžběta
POSTUP
Hra na violoncello 14 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 10:40
Chochelová Emma Hra na violoncello 14 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 9:40
Dunková Marie Hra na violoncello - mimo s. 15 ZUŠ Sokolov 5:30
Seehák Ondřej Hra na violoncello - mimo s. 16 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 12:20
Šťastný Kristián Hra na violoncello - mimo s. 19 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 13:00

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Hrušková Viktorie
POSTUP
Hra na kontrabas 12 ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně 4:15
Jelínek Martin
NÁHRADNÍK
Hra na kontrabas 13 ZUŠ Roberta Schumanna Aš 4:40
Albrecht Ondřej Hra na kontrabas - mimo s. 17 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 3:00
Frous Adam Hra na kontrabas - mimo s. 18 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary 3:10

 



Plzeňský kraj

Základní umělecká škola Terezie Brzkové
Terezie Brzkové 33
318 00 Plzeň

Datum konání soutěže: 20. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Irová Šarlota Hra na housle 9 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 7:00
Tranová Tina Hra na housle 9 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 8:13
Milovníková Martina Eva
NÁHRADNÍK
Hra na housle 11 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 8:15
Wagnerová Pavlína Hra na housle 11 ZUŠ Johana Sebastiana Bacha Dobřany 5:00
Hrušková Magdalena
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 7:00
Handšuch Matyáš
POSTUP
Hra na housle 14 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 7:05

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Kondr Antonín Hra na violu 13 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 5:05
Šnebergová Karolína Hra na violu - mimo s. 15 ZUŠ Terezie Brzkové Plzeň 8:05

 



Ústecký kraj

Základní umělecká škola Teplice
Chelčického 345/4
415 01 Teplice

Datum konání soutěže: 9. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Novotná Vendulka Hra na housle 8 ZUŠ Evy Randové Ústí nad Labem 5:40
Kadlec Matěj
POSTUP
Hra na housle 10 ZUŠ Teplice 6:20
Horčík Štěpán Hra na housle 11 ZUŠ Evy Randové Ústí nad Labem 6:50
Novotná Justýna
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Teplice 10:55
Trnková Aneta Hra na housle 13 ZUŠ Teplice 9:12

 
Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Prosková Anežka
POSTUP
Hra na violoncello 11 ZUŠ Teplice 4:20
Ladová Cecílie Hra na violoncello 13 ZUŠ Teplice 4:30
Holásek Vilém
POSTUP
Hra na violoncello 14 ZUŠ Teplice 4:30

 



Praha

Základní umělecká škola Jana Hanuše, Praha 6
U Dělnického cvičiště 1/1100 B
169 00 Praha 6 - Břevnov

Datum konání soutěže: 5. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Janská Marie Hra na housle - mimo s. 9 ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 4:18
Vacková Rozálie Hra na housle - mimo s. 10 ZUŠ Praha 6 Blatiny 7:00
Prokop Tadeáš Hra na housle 6 Hudební škola hl. m. Prahy 5:25
Myslíková Ilona Hra na housle 9 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 7:30
Varga Magdalena Hra na housle 9 ZUŠ Praha-Zbraslav 8:15
Urbancová Lucie Hra na housle 10 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 9:30
Zapiór Anežka Teresa Hra na housle 10 ZUŠ Šimáčkova, Praha 7 5:55
Kirilová Petra Hra na housle 11 ZUŠ Praha 10 Hostivař 8:00
Marsault Mathilda Hra na housle 11 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 8:30
Pilousová Klára
POSTUP
Hra na housle 11 ZUŠ Šimáčkova, Praha 7 6:40
Šitrová Anna Hra na housle 11 ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 6:50
Cerman Jan
POSTUP
Hra na housle 14 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 10:00
Kubánková Johana Hra na housle 14 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 8:00
Sadílková Zuzana Hra na housle 14 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 8:20
Vlčková Antonie Hra na housle 14 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 7:00

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Cerman Jan
POSTUP
Hra na violu 14 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 6:50
Dostálová Judita Hra na violu 14 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 6:20

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Koubková Johana Hra na violoncello 8 ZUŠ Popelka, Praha 5 Košíře 7:30
Burgetová Eliška Hra na violoncello - mimo s. 9 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 5:00
Weissová Adina Hra na violoncello - mimo s. 9 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 4:40
Balga Filip Hra na violoncello 10 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 7:40
Bernášek Martin
POSTUP
Hra na violoncello 10 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 5:50
Dostálová Rebeka Hra na violoncello 10 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 7:06
Trejtnarová Eva Hra na violoncello 11 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 4:36
Rohan Vilém Hra na violoncello 12 ZUŠ Praha 9 7:27
Štěpánová Ema Hra na violoncello 12 ZUŠ Praha 9 5:25
Hádek Jakub Hra na violoncello 13 ZUŠ Klapkova, Praha 8 8:00
Mráček Viktor Hra na violoncello 14 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 8:35
Zicha Matyáš
POSTUP
Hra na violoncello 14 ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6 - Břevnov 8:45

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Kurej Maxmilián Hra na kontrabas 12 Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy 4:00
Tkadlčík Fabián
POSTUP
Hra na kontrabas 13 ZUŠ Klapkova, Praha 8 5:10
Staněk Jakub Petr Hra na kontrabas 14 ZUŠ Klapkova, Praha 8 5:30

 



Středočeský kraj

Základní umělecká škola Mladá Boleslav
17. listopadu 1325
293 01 Mladá Boleslav

Datum konání soutěže: 19. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Bostlová Julie
POSTUP
Hra na housle 11 ZUŠ Fr. A. Šporka Lysá nad Labem 7:25
Pinkasová Magdaléna Hra na housle 11 ZUŠ Mladá Boleslav 5:30
Zbrožek Antonín
POSTUP
Hra na housle 11 ZUŠ Říčany 8:00
Pawlicová Anna
POSTUP
Hra na housle 12 ZUŠ Řevnice 9:00
Lancová Hana Hra na housle - mimo s. 16 ZUŠ Mladá Boleslav 4:50

 
Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Svobodová Eva Hra na violu - mimo s. 17 ZUŠ Mladá Boleslav 9:20

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Jiřičková Emma Hra na violoncello - mimo s. 8 ZUŠ Mladá Boleslav 3:00
Konupková Pavlína Hra na violoncello - mimo s. 9 ZUŠ Mladá Boleslav 3:10
Zaplatílek Matouš Hra na violoncello 12 ZUŠ Mladá Boleslav 9:00
Dobrkovská Sarah Hra na violoncello 13 ZUŠ Mladá Boleslav 7:10
Sunkovská Alžběta
POSTUP
Hra na violoncello 13 ZUŠ Mladá Boleslav 7:20

 



Jihočeský kraj

Základní umělecká škola Český Krumlov
Kostelní 162
381 01 Český Krumlov

Datum konání soutěže: 4. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Vydra Adam Hra na housle 10 ZUŠ Bohuslava Jeremiáše České Budějovice 10:00
Watzko Magdalena
1. NÁHRADNÍK
Hra na housle 10 ZUŠ Český Krumlov 7:30
Dušková Barbora Hra na housle 11 ZUŠ Bohuslava Jeremiáše České Budějovice 9:00
Molana Lilian Hra na housle 11 ZUŠ Bohuslava Jeremiáše České Budějovice 10:00
Spielvogelová Lea
POSTUP
Hra na housle 11 ZUŠ Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec 8:00
Vydrová Helena Hra na housle 11 ZUŠ Bohuslava Jeremiáše České Budějovice 10:10
Tetíková Alžběta Hra na housle 12 ZUŠ Třeboň 6:00
Lukášová Viola
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Bohuslava Jeremiáše České Budějovice 12:20
Semerádová Zuzana Hra na housle 13 ZUŠ Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec 8:00
Klímová Johana
2. NÁHRADNÍK
Hra na housle 14 ZUŠ Bohuslava Jeremiáše České Budějovice 7:40

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Giňová Simona Hra na violoncello 11 ZUŠ Český Krumlov 4:10
Smeykalová Táňa Hra na violoncello 13 ZUŠ Český Krumlov 4:56
Tichá Františka Hra na violoncello 13 SZUŠ Natanael Horní Dvořiště 6:30

 



Liberecký kraj

Základní umělecká škola Turnov
Náměstí Českého ráje 5
511 01 Turnov

Datum konání soutěže: 8. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Jírová Beáta Hra na housle - mimo s. 7 ZUŠ Václava Snítila Mimoň 2:30
Vyskočilová Edita Hra na housle - mimo s. 8 ZUŠ Tanvald 2:20
Košátková Martina Hra na housle 9 ZUŠ Václava Snítila Mimoň 7:30
Pánek Nikolas
POSTUP
Hra na housle 10 ZUŠ Frýdlantská Liberec 6:00
Vyskočilová Adéla
NÁHRADNÍK
Hra na housle 11 ZUŠ Tanvald 7:00
Foglová Alžběta Hra na housle 11 ZUŠ Jablonec nad Nisou 8:10
Plešinger Vojtěch Hra na housle 11 ZUŠ Václava Snítila Mimoň 5:20
Rampasová Evelína Hra na housle 11 ZUŠ Václava Snítila Mimoň 4:45
Martinová Natálie Hra na housle 12 ZUŠ Turnov 6:10
Matejčová Gabriela
POSTUP
Hra na housle 12 ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 11:10
Seichterová Mariana Hra na housle 12 ZUŠ Turnov 6:00
Feřtová Anežka Hra na housle 13 ZUŠ Frýdlantská Liberec 10:30
Gotte Mariana Hra na housle 13 ZUŠ Turnov 5:30
Kramářová Adéla Hra na housle 13 ZUŠ Frýdlantská Liberec 9:35
Pokorná Jana Hra na housle 13 ZUŠ Turnov 5:50
Bisová Zuzana Hra na housle 14 ZUŠ Turnov 8:00
Šilhánová Adéla Hra na housle 14 ZUŠ Turnov 7:20
Kalkusová Kristýna Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Turnov 5:10
Marková Nina Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Turnov 8:15
Pospíšilová Julie Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Turnov 6:40
Lochmanová Šárka Hra na housle - mimo s. 16 ZUŠ Turnov 9:00
Maryšková Kamila Hra na housle - mimo s. 19 ZUŠ Turnov 8:30

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Šafaříková Adéla Hra na violu - mimo s. 19 ZUŠ Frýdlantská Liberec 9:08
Kačírková Štěpánka Hra na violu - mimo s. 19 ZUŠ Turnov 8:10

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Košťálová Dorota Hra na violoncello 10 ZUŠ Turnov 6:10
Vyšohlíd Štěpán Hra na violoncello 11 ZUŠ Turnov 4:35
Šitinová Kamila
POSTUP
Hra na violoncello 12 ZUŠ Frýdlantská Liberec 9:10
Bašinová Isabela
POSTUP
Hra na violoncello 13 ZUŠ Frýdlantská Liberec 7:40
Martínková Linda Hra na violoncello - mimo s. 15 ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 10:05
Šťovíčková Emma Hra na violoncello - mimo s. 18 ZUŠ Frýdlantská Liberec 10:10

 
Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Grobárová Veronika
POSTUP
Hra na kontrabas 14 ZŠ a ZUŠ Jabloňová Liberec 4:00
Hofrichter Marek Hra na kontrabas - mimo s. 15 ZUŠ Frýdlantská Liberec 7:55

 



Královehradecký kraj

Základní umělecká škola Police nad Metují
Komenského náměstí 108
549 54 Police nad Metují

Datum konání soutěže: 16. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Kábrtová Karolína Hra na housle 8 ZUŠ Červený Kostelec 3:40
Wajsarová Veronika Hra na housle 8 ZUŠ Červený Kostelec 4:00
Mach Sebastian Hra na housle - mimo s. 9 ZUŠ Červený Kostelec 3:40
Plavcová Aneta Hra na housle - mimo s. 9 ZUŠ Náchod 4:00
Macková Nela Hra na housle - mimo s. 10 ZUŠ Hronov 4:10
Strnadová Sofie Hra na housle - mimo s. 10 ZUŠ Hronov 2:40
Petříčková Anežka Hra na housle 10 ZUŠ Trutnov 5:20
Mertlíková Karolína Hra na housle 12 ZUŠ Červený Kostelec 6:40
Řeháková Tereza Hra na housle 12 ZUŠ Náchod 9:00
Kábrtová Anna Hra na housle 13 ZUŠ Červený Kostelec 7:45
Kühnlová Anna Hra na housle 13 ZUŠ Trutnov 7:35
Likavcová Stela Hra na housle 13 ZUŠ Náchod 7:50
Plavec Daniel
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Náchod 9:50
Stejskal Pavel Hra na housle 13 ZUŠ Náchod 7:30
Kábrt Jiří
POSTUP
Hra na housle 14 ZUŠ Červený Kostelec 11:20
Knapp Tadeáš Hra na housle 14 ZUŠ Náchod 6:20
Tuček Bartoloměj Hra na housle 14 ZUŠ Červený Kostelec 6:25
Hejna Samuel Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Červený Kostelec 7:30
Mertlíková Kristýna Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Červený Kostelec 4:45
Řeháková Lucie Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Náchod 7:30
Tomková Šárka Hra na housle - mimo s. 16 ZUŠ Náchod 9:00

 
Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Linhartová Eliška Hra na violoncello - mimo s. 10 ZUŠ Hronov 4:00
Cvrkalová Johanka Hra na violoncello - mimo s. 11 ZUŠ Police nad Metují 4:50
Franzki Diana Hra na violoncello - mimo s. 11 ZUŠ Hronov 4:50
Toncrová Alžběta Hra na violoncello - mimo s. 11 ZUŠ Rychnov nad Kněžnou 2:20
Šmejdová Adéla Hra na violoncello - mimo s. 11 ZUŠ Náchod 5:20
Wajsarová Natálie Hra na violoncello 11 ZUŠ Červený Kostelec 5:19
Kábrtová Kristýna
POSTUP
Hra na violoncello 13 ZUŠ Červený Kostelec 9:00
Jenková Vendula
POSTUP
Hra na violoncello 14 ZUŠ Červený Kostelec 8:50
Ludvíková Johana Hra na violoncello - mimo s. 15 ZUŠ Rychnov nad Kněžnou 8:10
Jursová Ráchel Hra na violoncello - mimo s. 16 ZUŠ Police nad Metují 11:50
Štěpán Michal Hra na violoncello - mimo s. 18 ZUŠ Náchod 8:30

 
Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Ševců Zuzana Hra na kontrabas 10 ZUŠ Police nad Metují 3:30
Jursa Josef
POSTUP
Hra na kontrabas 14 ZUŠ Police nad Metují 3:50

 



Pardubický kraj

Základní umělecká škola Karla Malicha Holice
Holubova 1234
534 01 Holice

Datum konání soutěže: 7. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Machačová Lucie Hra na housle - mimo s. 10 ZUŠ Pardubice-Polabiny 4:20
Janíček Adam
POSTUP
Hra na housle 14 ZUŠ Česká Třebová 10:50

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Špráchal Samuel Hra na kontrabas - mimo s. 10 ZUŠ Karla Malicha Holice 3:05
Mastíková Tereza
POSTUP
Hra na kontrabas 12 ZUŠ Karla Malicha Holice 3:30
Shejbalová Natali
NÁHRADNÍK
Hra na kontrabas 12 ZUŠ Karla Malicha Holice 4:30
Ticháček Matyáš Hra na kontrabas 14 ZUŠ Pardubice-Polabiny 3:40
Dostál Kryštof Hra na kontrabas - mimo s. 15 ZUŠ Karla Malicha Holice 7:00

 



Vysočina

Vzhledem k tomu, že se nepodařilo najít ZUŠ, která by organizovala krajské kolo soutěže, proběhne soutěž v tomto kraji elektronicky – formou videonahrávky. Videonahrávku soutěžící označí jménem, rokem narození, kategorií, krajem a městem (například: AdamNovák-2007-housle-Vysočina-Třebíč) a zašle ji přes portál Uschovna.cz na e-mail: soutezakordkvint@zusfrantiskovylazne.cz nejpozději do 20. června 2021 (včetně).

 

Datum konání soutěže: videonahrávky do 20. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Blahová Gabriela
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Polná 8:30
Traganová Terezie Hra na housle 13 ZUŠ Jihlava 9:00
Kopecká Tereza Hra na housle 14 ZUŠ Chotěboř 7:50
Matulová Terezie Hra na housle 14 ZUŠ Chotěboř 6:01
Vondrová Karolína
POSTUP
Hra na housle 14 ZUŠ Náměšť nad Oslavou 10:25

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Procházková Nela
POSTUP
Hra na violoncello 13 ZUŠ Chotěboř 8:00

 



Olomoucký kraj

Základní umělecká škola Iši Krejčího Olomouc
Na Vozovce 32
779 00 Olomouc

Datum konání soutěže: 18. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Stejskalová Dorota Hra na housle 11 ZUŠ Zábřeh 4:20
Harnoš Ondřej
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 8:55
Štanclová Adéla
POSTUP
Hra na housle 14 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 7:40
Zezula Ondřej Hra na housle - mimo s. 15 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 8:40
Kvapilová Jana Hra na housle - mimo s. 16 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 8:30
Steklý Milan Hra na housle - mimo s. 17 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 12:02

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Fiala Petr Hra na violoncello 10 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 5:45
Hradil Vojtěch Hra na violoncello 10 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 4:30
Andrle Štěpán Hra na violoncello 12 ZUŠ Karla Ditterse Vidnava 7:40
Švábová Barbora
POSTUP
Hra na violoncello 13 ZUŠ Litovel 7:55
Paděra Lukáš
POSTUP
Hra na violoncello 14 ZUŠ Iši Krejčího Olomouc 7:00

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Smyčka Filip Hra na kontrabas 9 ZUŠ Uničov 3:10
Ullmann David Hra na kontrabas - mimo s. 16 ZUŠ Uničov 6:45

 



Jihomoravský kraj

Základní umělecká škola Mikulov
Náměstí 28
692 01 Mikulov

Datum konání soutěže: 11. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Musilová Johanka Hra na housle - mimo s. 9 ZUŠ Miroslav 4:30
Pitlach Matěj Bartoloměj Hra na housle 11 ZUŠ Vranovská Brno 5:00
Šubrt Vojtěch Hra na housle 13 ZUŠ Miroslav 4:25
Málková Karolína
POSTUP
Hra na housle 14 ZUŠ Miroslav 8:00

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Svirák Benjamin
POSTUP
Hra na violoncello 12 ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 7:40
Kultová Eva Hra na violoncello 13 ZUŠ Vítězslavy Kaprálové Brno 4:00

 



Moravskoslezský kraj

Vzhledem k tomu, že se do soutěže nikdo nepřihlásil, se v tomto kraji soutěž konat nebude.

Datum konání soutěže: -

Soutěžící: -

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
- - - - -

 



Zlínský kraj

Soukromá základní umělecká škola Slovácko, s. r. o.
Protzkarova 1220
686 01 Uherské Hradiště

Datum konání soutěže: 10. června 2021

Soutěžící:

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Kleinová Klára Hra na housle - mimo s. 9 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 7:30
Mikeska Kryštof Hra na housle - mimo s. 10 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 3:30
Cveková Anežka Hra na housle 10 ZUŠ Uherské Hradiště 5:00
Gazdová Štěpánka Hra na housle 10 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 8:00
Holáňová Tereza Hra na housle 10 ZUŠ Uherské Hradiště 5:00
Zubrová Anna Hra na housle 11 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 6:00
Cveková Ester Hra na housle 12 ZUŠ Uherské Hradiště 6:00
Janeček Šimon Hra na housle 12 ZUŠ Uherské Hradiště 7:00
Martincová Terezie Hra na housle 12 ZUŠ Luhačovice 7:00
Hanáčková Markéta Hra na housle 13 ZUŠ Uherské Hradiště 15:00
Kunc Jan
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Uherské Hradiště 9:30
Petřivalský Nil Hra na housle 13 ZUŠ Uherské Hradiště 15:00
Pospíchal Matouš
POSTUP
Hra na housle 13 ZUŠ Uherské Hradiště 16:00
Pipalová Viktorie
NÁHRADNÍK
Hra na housle 14 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 9:00
Směřička Matouš Hra na housle 14 ZUŠ Uherské Hradiště 6:55
Beránek Aleš Hra na housle - mimo s. 16 ZUŠ Uherský Brod 7:10
Vaculíková Karin Hra na housle - mimo s. 17 ZUŠ Valašské Klobouky 8:10

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Juříčková Alena Hra na violu - mimo s. 15 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 5:35

 

Jméno: Soutěžní kategorie: Věk: Škola: Minutáž:
Hanáčková Veronika
POSTUP
Hra na violoncello 10 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 8:00
Habartová Vendula Hra na violoncello - mimo s. 18 Soukromá ZUŠ Slovácko Uherské Hradiště 7:00
Palíšková Jolana Hra na violoncello - mimo s. 18 ZUŠ Zlín 5:40

 


 

                                                                                                               © 2021 Akord Kvint, spol. s r.o. Luby a ZUŠ Járy Cimrmana Františkovy Lázně